Často kladené otázky

Často kladené otázky

Za naše obdobie pôsobiace na Slovensku ste sa nás toho spýtali veľa. Tu sú odpovede na tie najčastejšie otázky

Áno. V ponuke máme nie len hotové stany, ale aj možnosť vyskladať si vlastný stan, s vlastnou hrúbkou plachty, odolnosťou konštrukcie a rozmerov. Vyžiadajte si ponuku na mieru tu.

Letné stany majú letnú, ľahšiu konštrukciu. Tieto konštrukcie sú založené na rúrach priemeru 38 mm. Dajú sa ľahko a rýchlo zmontovať a rozobrať.
Zimné stany sú založené na pevnejšej konštrukcii založenej na rúrach priemeru 50 mm. Majú tiež množstvo výstuží, vďaka ktorým je stan odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Stany majú odnímateľné bočné steny každé 2 metre. Preto je možné každú stenu oddeliť a získať tak ďalší vstup.

Áno. Pre vyžiadanie cenovej ponuky na konštrukciu, alebo opláštenie použite žiadosť o ponuku na mieru.

Každý stan má nohy s kotviacimi otvormi. V závislosti na podklade, na ktorom je stan postavený, je potrebné dokúpiť príslušné kotvy, kolíky alebo rozpínacie skrutky.

Montáž stanu závisí od jeho typu a veľkosti. Každý výrobok je vybavený jasnými pokynmi, ktoré umožňujú stan zložiť čo najrýchlejšie

Naše stany dokážu zložiť 3 ľudia do niekoľkých hodín.

Na tieto stany NIE JE nutné stavebné povolenie na základe Zákona č. 50/1976 Zb.O územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov (PDF dokument tu.)

Áno, všetky naše stany majú záruku 2 roky.

Garantujeme vám 5 rokov dostupnosť jednotlivých komponentov a ich dodanie  v prípade straty, alebo poškodenia.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Neváhajte nás kontaktovať, .